Jmenuji se Jan Hlista, jsem advokátem se sídlem v Opavě, a působícím zejména v oblasti Moravskoslezského kraje. Dovolte mi poskytnout Vám několik málo informací o mně a mé advokátní kanceláři.

Jako samostatný advokát vykonávám advokacii od roku 2014. Před založením vlastní advokátní kanceláře jsem působil v přerovské pobočce advokátní kanceláře Brož & Sokol & Novák s.r.o., kde jsem získal řadu zkušeností zejména z oblasti trestního práva. Poté jsem se stal součástí týmu ostravské pobočky Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kanceláře, kde jsem poskytoval právní služby převážně v oblasti obchodního práva. Cenné zkušenosti zejména z oblasti občanského a obchodního práva jsem nabyl rovněž v rámci svého angažmá v ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI SVATOŠ, SVATOŠOVÁ & PARTNEŘI, s.r.o.

Při výkonu advokacie se specializuji zejména na oblast občanského, obchodního, exekučního, rodinného, trestního práva a práva k nemovitým věcem, včetně bytového spoluvlastnictví, nicméně právní poradenství poskytuji v zásadě ve všech základních oblastech práva a právních odvětvích.

Zakládám si na osobním přístupu ke každému klientovi a vysoce kvalifikovaných znalostech práva. Při prosazování zájmů klienta hledám nejrychlejší, nejefektivnější a nejlevnější řešení. Neslibuji nemožné. Usiluji o budování dlouhodobých vztahů s klienty.

V rámci dosažení co nejvyšší rychlosti a flexibility vyřízení požadavků svých klientů poskytuji právní služby rovněž prostřednictvím moderních prostředků komunikace na dálku.

Při výkonu advokacie spolupracuji s řadou odborníků z jiných právních i mimoprávních odvětví, jako jsou znalci, soudní exekutoři, notáři, daňoví a účetní poradci, a mohu proto klientovi poskytnout komplexní řešení jeho požadavku.

Úvodní (informativní) schůzku v rozsahu půl hodiny svým klientům neúčtuji. Obsahem této schůzky je seznámení se s požadavkem klienta, předběžné zjištění možností řešení a také předběžná kalkulace nákladů na dosažení řešení požadavků klienta. První konzultace může proběhnout rovněž on-line prostředky komunikace na dálku. Zašlete mi e-mailovou poštou specifikaci Vašeho požadavku, bezplatně Vám zašlu zpět vyjádření ohledně možností realizace Vašeho požadavku a předběžnou cenovou kalkulaci.